Renault un Jiangling sadarbojas ar elektriskajiem transportlīdzekļiem

31-авг, 14;24 admin 11 318
Renault nepārprotami nevēlas, lai elektrisko transportlīdzekļu jomā tiktu iekļauti kā autsaideri, un patērētāju dusmas rada videi draudzīgu transportu. Nesen tika atklāts, ka Renault un Jiangling ir noslēguši vienošanos, kas palīdzēs Francijas ražotājam panākt.
Sadarbība radīs kopīgu uzņēmumu starp Groupe Renault un Jiangling Motors Corporation Group (JMCG), kas kopīgi attīstīs elektrisko transportlīdzekļu tehnoloģiju un virzīs nozari uz priekšu. Ķīniešu Jiangling ir liela pieredze šajā virzienā, tāpēc tai ir ko dalīties ar saviem Eiropas kolēģiem.

Vidējā Karalistē šim uzņēmumam pieder tādi zīmoli kā JMC, Yusheng un Ford, un pēdējais no tiem ir sarakstā ne velti. Jiangling nesen ir izlaidis labu Territory SUV ar šo zīmolu.

Tomēr Ķīnas koncerna galvenais trumpis ir meitasuzņēmums JMEV, kas pilnībā koncentrējas uz elektrisko transportlīdzekļu ražošanu. Renault jau ir apsolījis izpirkt 50% ražotāja akciju, kas uzņēmumam izmaksās 128,5 miljonus eiro.
Mēs ceram, ka sadarbība starp Austrumiem un Rietumiem būs auglīga, un Renault beidzot iegūs savu sērijveida elektrisko automašīnu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/