Interesants Renault 4 e-Plein Air elektriskais automobilis ar retro piezīmēm

31-авг, 14;25 admin 11 110
Interesanta koncepcija, ko Renault prezentēja Francijas automašīnu izstādē. Viņai tika izveidots unikāls Renault 4 e-Plein Air prototips, kas izskatās kā tipisks retro auto, bet tajā pašā laikā līdz acs āboliem ir pilns ar modernām tehnoloģijām. Šīs elektriskās automašīnas pārskatu atradīsit zemāk.
Ķermeņa pamatā bija 64 gadus ilgais plenērs. Viņai nav durvju un jumta, bet tai ir četru riteņu piedziņa un augsts klīrenss. Cienījamais donors Renault Twizy, kas saskaņā ar dokumentiem ir reģistrēts kā ATV, tika ņemts par enerģijas vienību.

Tomēr mazā Twizy motora jauda ir pietiekama, lai droši pavilktu šo mazo konceptauto. Baterijas, tāpat kā pats Twizy, ir pietiekami simts kilometru nesteidzīgai skriešanai kreisēšanas ātrumā.

Rodas dabisks jautājums. Kāpēc Renault pat radīja šo bezprecedenta "brīnumu"? Mums ir divas iespējas! Pirmkārt, viņi aplūko sabiedrības reakciju, lai novērtētu atvērta elektriskā automobiļa izredzes retro tēmā par masveida ražošanas izvēršanu. Un otrais - šī automašīna vienkārši spēlē "wow-effect" lomu un nemēģina sasniegt citus mērķus, kā tikai izklaidēt automašīnu tirdzniecības vietas apmeklētājus.
Mums šķiet, ka otrais variants vairāk izskatās pēc patiesības!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/