Jaunā Renault Morphoz koncepcija parāda zaļo tehnoloģiju

31-авг, 14;27 admin 11 088
Ženēvas auto izstādē Renault atklāja interesantu elektromobili ar nosaukumu Morphoz. Neskatoties uz to, ka Renault joprojām nav sava sērijveida elektromobiļa, izstādes apmeklētājiem jaunā koncepcija bija ļoti interesanta. Kas ir tik ievērojams, ka uzņēmuma inženieri ir sagatavojuši?
Renault Morphoz ir pilnīgi elektrisks automobilis, kas aprīkots ar jaunām tehnoloģijām. Galvenās idejas - mobilitāte un pielāgošanās spēja tika parādītas kā virzieni turpmākajai transporta tehnoloģijas attīstībai.

Galvenie jauninājumi ir ekonomiskāks pastāvīgā magnēta elektromotors un unikāls akumulatora dizains, kas ļauj enerģijas apmaiņu ar tīklu bez ievērojamiem zaudējumiem. Šī koncepcija tiek plaši apspriesta sabiedrībā kā daļa no idejas par universāla elektroniskā tīkla izveidi, kas ietvers elektriskās automašīnas, viedtālruņus un citu elektronisko aprīkojumu.
Papildus Morfozam francūži parādīja arī elektrisko automašīnu no Dacia. Tās pasaules pirmizrāde arī atstāja lielu ietekmi uz sabiedrību. Lēta elektriskā pilsētas automašīna ir kaut kas tāds, kā mūsdienu cilvēkam tik ļoti pietrūkst blīvi apdzīvotā metropolē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/