Renault grupa sistemātiski samazinās ražošanas izmaksas

31-авг, 14;29 admin 11 057
Renault, kas arī cieši sadarbojas ar Nissan aliansē, samazina ražošanas izmaksas atbilstoši saviem partneriem. Budžetu plānots samazināt par vairāk nekā diviem miljardiem eiro, kas palīdzēs koncentrēt resursus nozīmīgākiem projektiem.
Mūsdienās daudzsološākās alianses jomas ir elektriskie transportlīdzekļi, komerciālie transportlīdzekļi un koncentrēšanās uz inovācijām un augstajām tehnoloģijām. Pāreja uz jaunajām sliedēm maksās Renault 1,2 miljardus eiro, kurus paredzēts piešķirt no atbrīvotajiem aktīviem.

Tajā pašā laikā darbavietu samazināšana nebūs tik liela. Visā pasaulē tikai 10 procenti no kopējā darbinieku skaita ir gatavi atlaist. Lai gan absolūtā izteiksmē tas nozīmē, ka 15 000 cilvēku paliks bez darba. Tajā pašā laikā kopējam ražošanas apjomam līdz 2024. gadam pietrūks 700 tūkstoši potenciāli ražoto automašīnu vienību.
Uzņēmums jau ir nolēmis Marokas un Rumānijas rūpnīcās ievietot "krustu", kas netiks pārvietots uz jaunām ražošanas sliedēm. Galvenais inovāciju vilnis ietekmēs ražošanu Francijā un Lielbritānijā. Paredzams, ka stratēģiskajā aliansē Renault būs galvenais detaļu un virsbūves eksportētājs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/