Renault kļūst digitāls ar Google

31-авг, 14;31 admin 1565
Mūsdienu pasaulē nepieciešama universāla pāreja uz digitālo un tiešsaistes. Slavenā Renault-Nissan-Mitsubishi alianse, tāpat kā neviens cits, saprot šīs fāzes pārejas nepieciešamību. Kopš 2016. gada Renault ir vedis sarunas ar Google par sadarbību digitālo tehnoloģiju jomā.
Galvenā platforma uzlabos ražošanas līniju efektivitāti un nodrošinās savienojamību starp Renault 22 birojiem, kas atrodas dažādās laika joslās un kontinentos. Tomēr izstrādātāja jauda ir ierobežota, un uzņēmums meklē uzticamu mākoņu nodrošinātāju, kas ir Google Cloud.

Pēc vadošo Renault inženieru domām, izmantojot Google gatavu risinājumu, tiks ietaupīts laiks un resursi, lai izveidotu savu pakalpojumu. Parakstītais līgums nodrošina sadarbību starp divu milžu izstrādātājiem, kuri kopā spēs ātri ieviest digitālo platformu visos ražošanas ciklos.
Inovācijas un investīcijas ir galvenie saukļi mūsdienu uzņēmējdarbības jomā, un Silīcija ielejas eksperti to saprot labāk nekā jebkurš cits. Google Cloud direktors Tomass Kuriāns pauž maksimālu interesi par sadarbību un saskata lielas izredzes abiem uzņēmumiem jau tuvākajā nākotnē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/