Beļģijā palaisti Renault Clio un Captur E-Tech hibrīdi

05-сен, 09;58 admin 11 378
Renault plāno pāriet uz elektrisko un hibrīdo transportlīdzekļu ražošanu. Mūsdienu tendences nevar atstāt malā vienu no pasaules lielākajiem ražotājiem.
Vēl viens svarīgs solis ceļā uz tās modeļu līnijas elektrifikāciju bija Captur E-Tech Plug-in SUV un Renault Clio E-Tech hečbeka prezentācija pēdējā auto izstādē Briselē. Abas automašīnas ir klasisko modeļu hibrīdās versijas, un tām ir viena un tā pati piedziņa.

E-Tech sistēma ir 1,6 litru dzinēja ar automātisku piepūli kombinācija. Tikai Clio tā jauda ir 140 ZS. jaudu, un Captur visi 160 ZS. Atšķirība ir arī uzlādējamās baterijās. Clio ir pieticīgs 1,2 kWh akumulators ar spriegumu 230 V. Captur akumulators ir lielāks un ietver 9,8 Wh pie 400 V sprieguma.

Šajā gadījumā hečbeku nevar uzlādēt tieši no elektrotīkla, un, atgūstot bremzēšanas enerģiju, akumulators tiek papildināts. Bet SUV Captur var darbināt tieši no kontaktligzdas.
Pati E-Tech arhitektūra ir ļoti ērta un attiecas uz sērijveida paralēlām shēmām. Sistēma automātiski pielāgojas braukšanas stilam un izvēlas optimālāko enerģijas taupīšanas veidu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/