Traucējumu dēļ tika atsaukti 80 tūkstoši Renault Kaptur

05-сен, 09;59 admin 11 382
Nesen ar Renault tika notikusi vēl viena lielas automašīnu partijas atgriešanās. Mēs runājam par superpopulāro Renault Kaptur krosoveru, kas negaidīti tika atsaukts no saloniem identificētu darbības traucējumu dēļ. Uzņēmums jau ir sniedzis detalizētu atbildi uz visiem žurnālistu jautājumiem.
Galvenais darbības traucējums ir saistīts ar pārsega slēdzeni, kuru var patvaļīgi atvērt braukšanas laikā. Ir nepieciešams pilnībā mainīt eņģes un skrūves mehānismu. Šis iemesls bija nozīmīgs iemesls atgriezt 78461 automašīnu, kas ražotas kopš 2015. gada.

Pirms tam presē uzplaiksnīja informācija, ka pilnīgi visos Renault Kaptur ir iekļauti šie darbības traucējumi, taču tas tā nav. Bojātas sastāvdaļas tika ražotas tikai vienā rūpnīcā Maskavā, kurai izdevās apzīmogot aptuveni 100 tūkstošus automašīnu. Pēdējos gados 87 tūkstoši šīs partijas ir veiksmīgi izpārdoti.
Atgādinām, ka krosovers Renault ir viens no divdesmit populārākajiem un visvairāk pārdotajiem apvidus automobiļiem pasaulē. Krievijā automašīna tiek piedāvāta ar divu veidu motoriem - 1,6 līdz 114 ZS. un 2,0 ar 143 ZS jaudu. Kas attiecas uz transmisiju, modeļi ir pieejami ar mehāniku un automātiku, kas aprīkots ar variatoru. Ir arī pilns komplekts ar pilnpiedziņu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/