Salonā visvairāk mainījies minivens Renault Espace

05-сен, 10;00 admin 11 334
Jauks atjauninājums Renault Espace pārāk neietekmēja automašīnas izskatu, bet ievērojami pārveidoja tā interjeru. Turklāt mainījies dīzeļdzinējs, kas 1,6 l tilpumu mainīja uz 2,0. Lai gan patiesībā ir daudz vairāk jauninājumu, un šis pārveidojums var konkurēt to skaitā, izlaižot jaunu paaudzi.
Pirmo reizi Espace piedāvā matricas lukturus, atjauninātas modernas drošības sistēmas un autopilotu, kas spēj manevrēt blīvā pilsētas satiksmē. Iekšpusē mums ir uzlabots multivides centrs un spilgts digitālo instrumentu kopums ar projekcijas ekrānu un 3D navigāciju.

Ir arī pilnībā kontrolēta jaunā 4Control dizaina šasija, kas, tāpat kā citi Renault transportlīdzekļi, ir balstīta uz CMF platformas modulāro arhitektūru. Tas viss labvēlīgi ietekmē pagrieziena rādiusu un nodrošina ievērojamu mašīnas vadības stabilitāti.
Visi iepriekš minētie atjauninājumi ir pieejami jebkurā transportlīdzekļa konfigurācijā, sākot no pamata. Daudzi individuālie iestatījumi ļauj jums pielāgot priekšējos lukturus un citas ierīces. Masāžas krēslam var izvēlēties arī individuālu darbības režīmu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/