Ar akumulatoriem darbināmā Renault Twingo debija joprojām gaidāma 2020. gadā

05-сен, 10;03 admin 11 215
Bija paredzēts, ka Renault Twingo pāriet uz elektromotoru vēl 2014. gadā, kad notika modeļa paaudžu maiņa. Tomēr tad Renault vēl nebija pietiekami daudz tehnoloģiju šādam pasākumam. Jau sen ir bijušas neatlaidīgas baumas, ka pēc Zoe ilgi gaidītais modelis beidzot iegūs akumulatoru un elektromotoru. Un tagad šajā ziņā ir daži jaunumi.
Lai ražotu hečbeka pilnīgu elektrifikāciju, mēs noslēdzām partnerības līgumu ar Daimler, kurš veiksmīgi ražo Smart EQ modeli, kura pamatā ir mūsu varonis Renault Twingo. Paredzams, ka uzņēmums palīdzēs frančiem ar mezgliem un elementiem. Dzinējs un akumulators būs jāattīsta pašiem. Galu galā 80 ZS. mūsdienu patērētājiem nepietiek ar motoru, kas rada 160 Nm griezes momentu ar 17,6 kWh akumulatoru.
Pagājušajā gadā Renault vadītāji paziņoja, ka atjauninātais elektriskais Twingo tiks pārdots 18 mēnešu laikā. Kopš tā laika maz zināms par modeli. Pandēmija un vairākas ekonomiskas problēmas ietekmēja uzņēmuma attīstības stratēģiju, taču koncentrēšanās uz elektromobiļu ražošanu joprojām atstāj cerību uz elektriskā Renault Twingo priekšlaicīgu pirmizrādi, kas var notikt pašreizējā 2020. gadā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/