Renault M.A.I. koncentrējas uz mobilitāti

05-сен, 10;04 admin 11 215
Renault meitasuzņēmums M.A.I. jau sen veic eksperimentus ar bezpilota taksometriem un citiem līdzīgiem notikumiem. Paredzams, ka tuvākajā nākotnē šis virziens kļūs par galveno ienākumu avotu koncernam, tāpēc šķietami ārprātīgos eksperimentos tiek ieguldīta liela nauda.
Uzņēmums M.A.I. ir jākļūst par sava veida šī virziena flagmani un jāapvieno visu transporta operatoru un iestāžu centieni, kas ceļu satiksmes noteikumu jomā nodarbojas ar likumdošanu. Tas viss ir nepieciešams, lai izveidotu infrastruktūru nākamajiem bezpilota sabiedriskā transporta projektiem, uz kuriem Renault vadība ir vērsta.

Jāatzīmē, ka līdzīga attīstība notiek arī citos lielajos uzņēmumos visā pasaulē. Vācijā Daimler un BMW apvienojās, lai izveidotu bezpilota transporta sistēmu. Volvo uzsāka M projektu ar tiem pašiem mērķiem. Amerikāņu Ford ir uzsācis viedās mobilitātes programmu, un japāņu Toyota aktīvi strādā pie MONET Technologies Corporation projekta.
Acīmredzot tuvākajā nākotnē mums būs jāsaskaras ar ievērojamu revolūciju autonomo transportlīdzekļu jomā, un tie augsta līmeņa eksperimenti, kas šodien tiek veikti, ir tikai tālu atbalss izmaiņām, kas tiek gatavotas tirgū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/