Indijas krosovers Renault Kwid saņēma lielu atjauninājumu

05-сен, 10;05 admin 11 215
Indijas tirgus joprojām ir viens no daudzsološākajiem Renault, un, neskatoties uz kaitinošajiem nepareizajiem aprēķiniem ar Kaptur krosoveru, uzņēmums joprojām ieņem vienu no vadošajām pozīcijām šajā tirgū. Bet mūsu šodienas uzlāde ir Renault Kwid, kas ir saņēmis pilna mēroga atjauninājumu, kura pārskats ir zemāk.
Jā, šis modelis ar avāriju neizdevās pasīvie drošības testi, un tas pēc tam tiks pārveidots par elektromobili, pēc tam atceļot jauninājumus un daudz, daudz ko citu. Tomēr, neskatoties uz visiem šiem kūleņiem, Renault Kwid joprojām ir viens no vislabāk pārdotajiem modeļiem Indijas tirgū.

Jaunais Kwid pārveidojums to nepārvērš par elektromobili, tomēr krosovera izskats tieši liecina par dizaineru iedvesmu tieši šai automašīnu klasei. Iespējams, ka dizains ir vistuvākais, atjauninātais korpuss atgādina City K-ZE modeli. Tikai riteņi ir par 14 collām mazāki nekā iepriekšējais modelis.
Salonā tika uzstādīts atjaunināts panelis, nomainīta stūre un sēdekļi. Apdares materiāli tagad ir labāki, un aizmugurējam dīvānam ir roku balsts. Kas attiecas uz 54 ZS trīscilindru motoriem. un 68 ZS, tie palika nemainīgi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/