Renault Megane RS karstā lūka drīz saņems atjauninājumu

05-сен, 10;07 admin 11 375
Renault Megane RS, kas maskēšanās laikā bija redzams uz saulainās Spānijas ceļiem, pirms iekļūšanas seriālā aktīvi testē jaunu versiju. Automašīna tiks prezentēta sabiedrībai Frankfurtes auto izstādē, un tā parādīs visas ciešanas ilgi gaidītās restilēšanas augļus. Tomēr daudzas detaļas par gaidāmo jaunumu ir zināmas jau šodien.
Jau tagad ir skaidrs, ka nav nepieciešams gaidīt būtiskas izmaiņas automašīnas izskatā. Viņi tikai nedaudz koriģēs virsbūvi un tradicionāli nomainīs lukturus ar radiatora grilu. Kopumā optika ir galvenais punkts, uz kuru visi autoražotāji uzsver nākamās pārstrādes laikā.

Kas attiecas uz citiem Renault Megane RS aspektiem, uz Renault Clio dzinēja nav cerību. Pamata turbokompresors "četri" ar jaudu 280 Zs un 390 N • m griezes moments joprojām ir labs, un maz ticams, ka to aizstās kaut kas cits.
Tas, ko Megane RS pircēji patiešām var gaidīt, ir atjaunināta digitālā instrumentu kopa un iespaidīgs multivides centrs R-Link, kas aprīkots ar 3,9 collu skārienekrānu. Turklāt automašīnā tiks uzstādītas dažādas vadītāja palīdzības sistēmas, kas tagad ir uzstādītas uz visa, kam ir riteņi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/