Crossover Renault Captur ir kļuvis par soli tuvāk autonomijai

05-сен, 10;08 admin 11 203
Slavenais otrās paaudzes Renault Captur krosovers sper vēl vienu pārliecinātu soli uz autonomiju. Automašīna pilnībā maina platformu no Renault B uz CMF-B, uz kuras tiek izstrādāti daudzi elektriskie transportlīdzekļi. Kopā ar ratiņu maiņu Captur atvērs jaunu dzinēju klāstu, kā arī piekļuvi uzņēmuma modernākajām tehnoloģijām.
Jaunais Renault Captur noteikti tiks aprīkots ar progresīviem vadītāja palīgiem. Sistēmas ļauj kontrolēt satiksmi gan uz šosejas, gan blīvas pilsētas satiksmes apstākļos. Daudzas kameras un sensori skenē satiksmes situāciju un visu informāciju pārraida uz ekrānu un borta datoru. Ir arī gājēju un velosipēdistu noteikšanas sistēma.

Uzstādītais radars kopā ar priekšējo kameru palīdz negadījumu novēršanas sistēmai, kā arī kalpo kā sava veida redzējums iebūvētajai autopilota sistēmai. Šī attīstība efektīvi darbojas ar ātrumu līdz 160 km / h un lieliski vada automašīnu, pilnībā kontrolējot joslas un citus transportlīdzekļus.
Tuvākajā nākotnē Captur varētu pāriet uz pilnīgi elektrisku vai hibrīdu sistēmu. Daudzi Rietumu publikāciju žurnālisti sagaida šāda jauninājuma pirmizrādi jau 2022.-2023.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/