Renault EZ-Flex furgons izmēģināšanai strādās vairākās firmās

06-сен, 14;57 admin 11 122
Videi draudzīga akumulatoru furgona uzbūve nebūt nav jauna ideja. Renault ir visa elektrisko transportlīdzekļu līnija, sākot no pazemīgās Twizy Cargo līdz Master Z.E. Tagad francūži ir nolēmuši izstrādāt jaunu koncepciju, kas vienlaikus kalpos vairākiem uzņēmumiem. Tādējādi izstrādātāji plāno pārbaudīt viņu ideju bērniem reālos apstākļos.
Modeļa nosaukums ir Renault EZ-Flex, un tas pilnībā balstīts uz mobilitātes un neatkarības koncepciju, kas jau ir pārbaudīta EZ-GO, EZ-PRO un EZ-Ultimo transportlīdzekļos. Aizmugures virsbūve ir plānota pārkonfigurējamā dizainā, lai mašīnu varētu pielāgot konkrēta klienta vajadzībām. Jaudas rezerve ar vienu uzlādi ir 150 kilometri, kas ir vairāk nekā pietiekami braukšanai pilsētas robežās.
Pastāvīgais kravu pārvadājumu pieaugums rada pieprasījumu pēc kompaktiem furgoniem, kas var tikt galā ar piegādi. Lai labāk izprastu patērētāju prasības, Renault plāno turpināt ciešu sadarbību ar dažādiem transporta uzņēmumiem. Pašas automašīnas jau iepriecinās ar sensoriem, tāpēc nākotnē ir iespējams ieviest pilnvērtīgu autopilotu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/