Renault būvēs pirmo slēgta cikla rūpnīcu Eiropā

29-ноя, 14;14 admin 1248
Renault turpina aktīvi ieguldīt ražošanas iekārtās. Nupat kļuva zināms, ka koncerns plāno uzbūvēt pirmo slēgta cikla rūpnīcu Eiropā, kas sastāvēs no četriem autonomiem departamentiem. Tajā pašā laikā divi no viņiem tieši nodarbosies ar materiālu apstrādi un jaunu tehnoloģiju attīstību.
Slēgtā cikla rūpnīca ir tehniska ekosistēma, kuras ideja ir pilnīga veco automašīnu pārstrāde un otrreizējo izejvielu izmantošana. Tādējādi būs iespējams ne tikai ietaupīt naudu jaunu materiālu piegādei, bet arī samazināt kaitīgo ietekmi uz vidi.

Atgādināsim, ka vecākā Renault rūpnīca tika dibināta 1952. gadā. Šobrīd uzņēmums ražo tikai divus automašīnu modeļus - Renault Zoe elektromobili un partneri Nissan Micra.
Paredzams, ka jaunā uzņēmējdarbība radīs aptuveni 30 000 jaunu darbavietu un pozitīvi ietekmēs oglekļa dioksīda emisiju līmeni Zemes atmosfērā. Plānots, ka rūpnīcu pilnībā pabeigs līdz 2030. gadam, bet pirmās nodaļas uzsāks darbu jau 2024. gadā. Šobrīd notiek aktīvs sagatavošanās darbs un plānošana.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/