Kvēlojošs Renault Air4, kas paredzēts reklāmai

17-дек, 17;21 work 1727

Renault nolēma pārsteigt pasaules sabiedrību un uzņēma reklāmu ar lidojošu automašīnu. Tajā pašā laikā uz rāmjiem uzņemtais modelis nepavisam nebija datorgrafikas produkts. Tā bija īsta Renault Air4 automašīna, kuru var raksturot kā dronu uz riteņiem.

Kopumā Renault Air4 izskatās kā tipisks drons ar četriem asmeņiem pa perimetru. Turklāt asmeņi ir piestiprināti pie pilnīgi standarta korpusa, kas izraisa zināmu disonansi. Taču ar savu tiešo atbildību - proti, lidojumiem, šī eksperimentālā mašīna tiek galā ļoti labi.


Automašīna var pacelties līdz 700 metru augstumam un turēties virs zemes aptuveni 30 minūtes, pēc tam izbeidzas akumulatora jauda. Par šī brīnuma sērijveida ražošanu, protams, nevar būt runas, taču par lidojošo transportlīdzekļu ēras tuvošanos jau liecina fakts, ka šāda mašīna tika samontēta un darbojas.

Lai kā arī būtu, līdzīgi projekti šodien ir daudzām vadošajām auto kompānijām, tostarp leģendārajam Tesla Motors, kas pat paspēja izziņot peldošo rodsteru, kas tomēr tika atlikts uz nezināmu laiku.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/