Renault Megane E-Tech Electric iegūst jaunu šasiju

16-ноя, 20;21 work 1489

Renault Megane E-Tech Electric ir pienācīgs krosovers, par kuru tika paziņots 2020. gadā un beidzot tika uzsākta masveida ražošana. Turklāt uzņēmums ar modeli saista lielas cerības, tāpēc tūlīt pēc izlaišanas viņi sāk aktīvi atjaunināt automašīnu un izlaist uzlabotas versijas. Kā gan šāda pieeja nekļūtu par universālu mūsdienu standartu.

Lai kā arī būtu, vienā no šiem atjauninājumiem Renault Megane E-Tech Electric saņēma jaunu un uzlabotu šasiju, kurai raksturīgs moderns un progresīvs dizains. Rezultātā bija iespējams ievērojami samazināt virsbūves drebēšanu, braucot pa nelīdzenu reljefu, kā arī atbrīvoties no ievērojamiem saspīlējumiem līkumos.


Citādi elektriskais krosovers atjaunoja arī akumulatoru un vienīgo elektromotoru, kas atrodas uz priekšējās ass. Tas viss ļauj elektromobilim palikt pēc iespējas aktuālākam un stimulēt pārdošanu.

Diemžēl mūsu rīcībā nav oficiālas statistikas par šī modeļa pārdošanu, taču esam pārliecināti, ka ar šādu pieeju Renault tirgotājiem būs patiesi panākumi. Jo īpaši mūsdienu realitātē, kad trūkst labu un pieejamu elektromobiļu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/