Restomod Legende Turbo 3 ienirs sacīkšu pagātnē

12-окт, 20;22 work 1387

Renault 5 ir vēsturisks modelis, kas daudziem sporta cienītājiem ir palicis atmiņā ar savām pārliecinošajām uzvarām. Tāpat kā daudzi citi uzņēmumi, kas parazitē savā gaišajā pagātnē, Renault nolēma atdzīvināt neiznīcīgo klasiku kā oficiālu restomodu. Tomēr tas nav slikts lēmums, ņemot vērā, ka oriģinālam tikko apritēja 40 gadi.

Auto saņems pilnībā oglekļa virsbūvi, un tam būs vēsturiski precīzas proporcijas un kontūras. Papildus tam būs Bertone stila sporta virsbūves komplekts un moderna LED optika, kas sola ienest modernitātes pieskārienu sporta auto retro izskatā.


Runājot par dzinējiem, automašīnai ir aizmugures dzinēja izkārtojums. Benzīna agregāts ar 400 zs. atradīsies tieši aiz aizmugurējās sēdekļu rindas un nodos griezes momentu uz aizmugurējo asi. Tajā pašā laikā automašīnas disku bremzes tiek solīts pastiprināt ar keramikas ieliktņiem, kas ar šādu jaudu ir ļoti noderīgi.

Pagaidām nav precīzi zināms, vai šis restomods piedalīsies īstās sacīkšu sacensībās, taču tā izskats un tehniskais aprīkojums izrādījās neslavējams. Jebkurā gadījumā modelis noteikti iegūs daudz pozitīvu atsauksmju kolekcionāru vidū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/