Renault sadarbojas ar elektriskajiem transportlīdzekļiem

15-сен, 20;22 work 1315

Renault turpina aktīvi investēt elektromobiļu ražošanā, taču tam pašam uzņēmumam nav nepieciešamo tehnoloģiju un resursu. Lai aizpildītu savas nepilnības, Renault pārstāvji noslēdz ilgtermiņa partnerattiecības ar trešajām pusēm.

Viena no šādām organizācijām būs Envision AESC, kas atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos. Šis uzņēmums nodarbojas ar litija jonu akumulatoru elementu ražošanu, kas ļaus franču koncernam piekļūt moderniem un konkurētspējīgiem akumulatoriem.


Turklāt tika parakstīts partnerības līgums ar pašmāju startup Verkor, kas arī izstrādā jaunus, perspektīvākus akumulatorus. Saskaņā ar līguma priekšmetu 20 procentus startup akciju iegūs Renault. Un, protams, uzņēmumam nākotnē būs pieejami visi šī uzņēmuma uzlabojumi.

Kopumā darbu pie elektrisko transportlīdzekļu tirgus attīstības automobiļu ražotājs Renault veic ar lēcieniem un robežām. Papildus jaunajām tehnoloģijām tiek aktīvi izstrādāti jauni modeļi, kas var lepoties ar elegantu dizainu, lielu jaudas rezervi un izcilu drošības līmeni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/