Renault Logan CNG parādīsies šogad

04-фев, 18;31 work 1421
Jaunais Renault Logan CNG tiek gatavots izlaišanai šogad. Sākotnēji modelis tika prezentēts 2019. gadā, un pēc tam tas pārsteidza gan parastos autovadītājus, gan presi. Tomēr, jo tas būs pilnvērtīgs divu degvielu sedans, kam raksturīga paaugstināta efektivitāte. Turklāt tradicionāli jaunu lietu izmaksas būs ne vairāk kā 13-15 tūkstoši eiro.
Auto pircējiem piedāvā hibrīda spēka agregātu, ko pārstāv 82 ZS benzīna dzinējs, kas spēj patērēt arī sašķidrināto metānu. Sākotnēji dzinējs iedarbina benzīnu, pēc tam pārslēdzas uz metānu, kas tiek piegādāts no 90 litru tvertnes, kas ir paslēpta bagāžniekā.

Gāzes tvertnes tilpums tajā pašā laikā nemaz necieta un joprojām ir tie paši 50 litri. Patiešām patīkami ir tas, ka jūs varat ceļot tikai ar benzīnu, taču metāns joprojām ir lētāks un videi draudzīgāks.
Kas attiecas uz aprīkojumu, vadītājiem būs pieejams gaisa kondicionieris, apsildāmie priekšējās rindas sēdekļi, audio sistēma un pāris obligātie gaisa spilveni. Bet šeit ir tikai viena transmisija - piecu ātrumu mehānika. Jebkurā gadījumā jauno Renault Logan ar nepacietību gaida visi pieejamu sedanu cienītāji.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/