Renault Kangoo Van E-Tech Electric iepriecinās ar akumulatoru

29-июн, 21;05 work 1319
Renault komerctransporta biznesā darbojas jau ilgu laiku. Tajā pašā laikā ražotāja automašīnas pēdējā laikā ir sākušas masveidā pāriet uz elektrisko vilci. Tas attiecas arī uz furgoniem. Mūsu šodienas viesis vienkārši pieder šai kategorijai. Tātad, iepazīstieties ar Renault Kangoo Van E-Tech Electric, kam būs lieliska kravnesība un diezgan labs akumulators.
Sāksim ar pamatinformāciju par automašīnu, kuru raksturo diezgan labs izkārtojums savai klasei. Akumulators tika novietots zem modeļa grīdas, lai tas neaizņemtu izmantojamo vietu. Kravnesība ir aptuveni 600 kg. savukārt ir īpaša garā versija, kurā šis parametrs tiek palielināts līdz 800 kg.

Tagad par akumulatoru, kura jauda ir pieticīga izskata 45 kWh. Šajā gadījumā ar pilnu akumulatora uzlādi vajadzētu pietikt 300 km. palaist cauri wltp cilpai. Tie ir diezgan normāli skaitļi komerctransportam, kas darbojas pilsētā un netālu no tās robežām. Katrā ziņā tik daudz nobrauc jebkuras tūrisma aģentūras vai nelielas kompānijas vidējais furgons.
Pārdošanā elektriskā Kangoo vajadzētu parādīties ne agrāk kā šī gada rudenī. Šajā gadījumā modelis sacentīsies ar citu elektrisko vēnu. Runa ir par franču līdzinieku Citroen Berlingo, kuram ir vēl jaudīgāks 50 kWh akumulators.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/