Apvidus testa brauciens Renault Duster

03-янв, 15;02 work 187
Renault Duster nekad nav bijis pilnīgs apvidus transportlīdzeklis, tomēr to bieži var redzēt ārpus pilsētas uz zemes ceļiem. Šodien nolēmām veikt šī franču auto bezceļa testa braucienu un noskaidrot, cik tas ir piemērots šādiem braucieniem. Pievienojies mums un dodamies!
Mēs uzreiz atzīmējam, ka Renault Duster patiešām ir piemērots lietošanai bezceļos. Tātad, mēs saliecam pirkstus. Labs dīzeļdzinējs ar turbokompresoru ar jaudu 190 ZS. un 380 ņūtonmetru griezes moments, automātiskā pārnesumkārba ar dažādiem kustības režīmiem, kā arī atbalsts plug-in pilnpiedziņai.

Turklāt tie paši braukšanas režīmi pilnībā izmanto visu riteņu piedziņu, kas savu darbu veic diezgan labi. Pievienojiet tam augsto klīrensu, kas kopā ar izcilu balstiekārtu un atbilstošu gumijas komplektu dara brīnumus.
Ja pārējās lietas ir vienādas, Renault Duster nav līdzīgs īstam SUV, taču netīrumiem un nelielām plaisām automašīna ir izstrādāta pareizi. Tāpēc noteikti varam ieteikt lauku brīvdienu cienītājiem, kā arī makšķerniekiem, medniekiem un sēņotājiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/