Renault grupa fiksēs maksimālo ātrumu

05-янв, 15;02 work 161
Renault grupa ir nolēmusi noteikt maksimālā ātruma griestus saviem jaunajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem. Turklāt šis nav pirmais birojs, kas uzdod šāda veida jautājumus. Pirms tam līdzīgas ziņas nāca no Volvo, kas arī neļauj savas automašīnas paātrināt līdz pārmērīgiem tempiem.
Tātad jaunais ātruma ierobežojums Renault grupas elektriskajiem transportlīdzekļiem būs aptuveni 180 kilometri stundā. Šis skaitlis netika ņemts no griestiem, bet tika aprēķināts, ņemot vērā daudzus faktorus. Izšķirošais faktors bija vidējais plūsmas ātrums uz autobāņa, kuram vispār nav ātruma ierobežojumu.

Tajā pašā laikā ir iespējams, ka paši dzinēji spēs ražot lielu ātrumu, ja nav programmatūras ierobežojumu. Ir bijuši arī precedenti ar mirgojošiem programmatūras blokiem, kas palīdz atraisīt visu automašīnas potenciālu.
Kopumā parastajam autobraucējam ar norādītajiem 180 km/h būs vairāk nekā pietiekami ērtai un, galvenais, drošai kustībai ārpus pilsētas. Tāpēc mēs pilnībā atbalstām Renault grupas vadības iniciatīvu un ceram, ka tā drīz kļūs par ierastu praksi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/