Renault Arkana Pulse ir stilīgs eksterjers

10-янв, 15;03 work 1150
Renault Arkana Pulse no konkurentiem vajadzētu atšķirties ar ļoti stilīgu ārpusi. Turklāt dizaineri un dizaineri ir strādājuši pie jaunuma tehniskajiem aspektiem, ar kuriem steidzam dalīties ar saviem lasītājiem. Tirdzniecībā jaunums solās parādīties šī gada pirmajā ceturksnī, un tāpēc nav ilgi jāgaida uz priekšpasūtījuma atvēršanu.
Tehniskā ziņā modelis diez vai izcelsies savā klasē. Šeit uzstādīta pavisam parasta benzīna dzinēju līnija, no kurām labākā ir 1,3 turbo četrinieks ar 150 ZS. un 250 ņūtonmetru griezes momentu. Patiešām patīkami ir X-Tronic CVT klātbūtne.

Daudz jaukāks ir jaunais eksterjers, kas saņēma stilīgus riteņus, sava veida sporta virsbūves komplektu, kā arī spilgtu LED optiku. Automašīnas atjauninātais izskats izskatās ļoti moderns un skaists, un tāpēc mēs esam pārliecināti, ka tas būs pieprasīts patērētāju vidū.
Starp citu, jaunumu būs iespējams iegādāties šī gada februārī. Nedaudz vēlāk tiks atklāta oficiālā priekšpasūtīšana, kas pieejama visos oficiālajos Renault salonos Eiropā un ASV, tāpēc nepalaidiet garām iespēju iegūt šo skaisto vīrieti savai personīgai lietošanai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/