Renault-Nissan-Mitsubishi alianse, lai turpinātu vienotības paplašināšanu

31-авг, 14;28 admin 11 151
Renault, Nissan un Mitsubishi, kas ir ražošanas aliansē, plāno uzsākt ciešāku sadarbības iespēju. Mēs runājam par vispārēju apvienošanos, kas ļaus izmantot vienības un viena otras daļas, lai uzlabotu ražošanas efektivitāti.
Šis biznesa modelis nav jauns, taču tas būs noderīgs visiem partneriem. Tika nolemts izmantot shēmu "līderis-sekotājs", saskaņā ar kuru uzņēmums, kas atbild par konkrētas tehnoloģijas attīstību, tiek uzskatīts par līderi un nodod to sekotājiem, lai viņi netērētu resursus viena un tā paša darba veikšanai.

Svarīgs ir arī ražošanas jaudas ģeogrāfiskais sadalījums aliansē. Tas tika rūpīgi analizēts, kā rezultātā uzņēmumi "sadalīja" pasauli savā starpā. Tradicionāli Renault dominēs Eiropā, Dienvidamerikā un Krievijā.
Turklāt sadalīšana notika izgatavotajos modeļos, kuru izlaišanas plāns tika sastādīts līdz 2025. gadam. Īpaši tā sauktie apvidus auto ir apvienojušies, kas tagad tiks apzīmogoti masveida daudzumos. Tajā pašā laikā tiks apvienota ne tikai pamata platforma, bet arī visa ķermeņa elementi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/