Renault Logan CNG sedans, kas būvēts, lai izpētītu pieprasījumu

05-сен, 10;06 admin 11 336
Renault nolēma izlaist sedanu Logan CNG, lai izpētītu patērētāju pieprasījumu. Šis modelis tika prezentēts sabiedrībai Sanktpēterburgas auto izstādē, kur varēja iepazīties ar jaunumu tieši stendā. Šīs automašīnas izredzes Eiropas tirgū vēl nav skaidras, taču uzņēmuma tirgotāji ir pārliecināti par tās neapšaubāmiem panākumiem.
Galvenais sedana jauninājums ir pāreja uz gāzes motoru, kas ir ekonomiskāks un videi draudzīgāks. Neskatoties uz vispārējo metāna trakumu, uzņēmums izvēlējās propāna-butāna maisījumu, kas izgatavots no sašķidrinātiem naftas produktiem. 1,6 litru motors ir diezgan piemērots ekonomiskam degvielas patēriņam.

Neskatoties uz elektromobiļu trakošanu, daudzi ražotāji joprojām nepievērš pietiekamu uzmanību gāzes modeļiem, kuru infrastruktūra jau ir ievērojami attīstīta. Piemēram, Brazīlijā un Argentīnā līdz pat 80 procentiem automašīnu darbojas ar benzīnu un ievērojami ietaupa šo valstu budžetus dārga benzīna un dīzeļdegvielas iegādei.
Renault pamatoti uzskata, ka pieprasījums pēc gāzes modeļiem Eiropas tirgū būs īpaši augsts komerciālajā un pasažieru transporta nozarē. Jaunais sedans ir novietots kā neaizstājams transportlīdzeklis taksometru pakalpojumiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/