Renault elektriskās automašīnas

31-авг, 14;33 admin 11 139
Lai gan elektrisko transportlīdzekļu ziņā Renault joprojām atpaliek no lielākajiem ražotājiem, uzņēmumam ir daži interesanti modeļi, kurus darbina tikai volti un vati. Šajā īsajā pārskatā jūs iepazīstināsiet ar šiem ziņkārīgajiem paraugiem.
Sāksim ar Renault Twizy, kuru diez vai var saukt par pilnvērtīgu automašīnu. Drīzāk tā ir pilsētas automašīna, kas ir divvietīga elektriskā kvadracikls. Jā, šādi tas tiek reģistrēts ceļu policijā. Koncepcija tika parādīta vēl 2009. gadā. Tad Frankfurtes auto izstādē viņš nopietni interesējās par apmeklētājiem.

Sērija bija maza un sākās 2012. gadā. Maksimālais nobraukums ar vienu uzlādi bija 100 kilometri, kas bija pietiekami ērtai kustībai.

Vēl viens elektriskais transportlīdzeklis ir Renault ZOE. Tas tika parādīts Parīzes auto izstādē 2010. gadā, un pirmās piegādes tirgū sākās 2012. gadā. Kopumā tika ražotas 5511 automašīnas, kas ir diezgan labi, ņemot vērā elektromobiļu statusu pirms aptuveni desmit gadiem. Ražošana tika pārtraukta 2014. gadā.
Visbeidzot Renault Kangoo. Šis transportlīdzeklis ir universāls furgons ar divām un trim durvīm, no kuriem izvēlēties. Tomēr ir modifikācijas ar četrām durvīm, kuras var izmantot kā maršruta taksometrus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/