Renault mazās kravas automašīnas

31-авг, 14;32 admin 11 102
Neskatoties uz to, ka daudziem cilvēkiem Renault asociējas tikai ar vieglajām automašīnām, uzņēmumam ir arī mazas kravas automašīnas, kuras mēs šodien apsvērsim. Šie ceļu strādnieki nav īpaši slaveni, taču daži modeļi tiek ražoti gadu desmitiem ilgi!
Sāksim ar Renault Trafic, kas tika pārdots 1980. gadā. Turklāt viņš ieradās sava iemesla dēļ, taču nomainīja Renault Estafette, kas tiek ražots kopš 1959. gada. Renault Trafic ietvēra 1,4 litru garenisko dzinēju un pārnesumkārbu ar 3 joslu automātisko. Vēlāk modifikācijas parādījās ar 1,7 un 2,0 litru motoriem. Automašīna ir sevi labi pierādījusi un joprojām pārvietojas pa Eiropas ceļiem.

Renault Kangoo ir daudzfunkcionāls transportlīdzeklis ar dažādām durvju konfigurācijām. Ir gan kravas, gan pasažieru modifikācijas. Furgons tiek ražots kopš 1997. gada, un lielāko daļu piegādes nodrošināja ražošanas līnijas Argentīnā un Turcijā.

Diemžēl 2007. gadā Kangoo darbība tika pārtraukta. Savas pastāvēšanas laikā mašīna tika aprīkota ar dažādiem motoriem, ieskaitot 22 kW elektrisko sinhrono motoru.
Pēdējais mūsu pārskatā ir Renault Master, kas tiek ražots kopš 1980. gada. Šīs automašīnas tika pārdotas ASV ar Opel Movano zīmolu. Bija arī dažādi virsbūves modeļi un apdares līmeņi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/